Najmkamas Logo
Zadzwoń:
telefon +48 531 281 217
Pn - Pt 7:30 - 16:00
Sb 7:30 - 8:30

Posypywarka – piaskarka

Wynajem
1-3 dni 220 zł / doba
4 dni wzwyż 200 zł / doba
weekend
od sb. 8:00 do pn. 8:00 – 300zł
Kaucja zwrotna 500 zł


Prezentujemy Wam naszą posypywarkę, którą rozsypiecie takie materiały jak: substrat, torf, ziemię oraz ziemię pomieszaną z piaskiem.

Urządzenie posiada regulację ilości sypanego materiału w zależności od potrzeby.

Koła są pompowane oraz osadzone na solidnych łożyskach. Siatkowy walec rozsypujący jest napędzany od kół oraz jest ocynkowany. Zasobnik o pojemności ok. 160litrów jest zrobiony z grubej blachy wycinanej laserem i giętej na prasie krawędziowej, a na koniec malowany jest proszkowo.

Posypywarka została stworzona do sypania takich materiałów jak: substrat, torf, ziemia oraz piasek płukany 0-2mm (najważniejsze żeby nie było dużych kamieni a piasek nie był bardzo suchy jak ten z worków). Dzięki niej przyspieszycie swoją pracę przy zakładaniu i pielęgnacji trawników!

Idealnie nadaje się do przykrywania nasion warstwą wybranego materiału, a dodatkowo można nią przeprowadzić top-dressing, czyli piaskowanie istniejącego już trawnika! Z naszą posypywarką, nie będziesz musiał tego robić ręcznie, wystarczy, że napełnisz posypywarkę i przejedziesz nią po wyznaczonym terenie, a ona rozsypie równą warstwę wybranej grubości!