Najmkamas Logo
Zadzwoń:
telefon +48 531 281 217
Pn - Pt 7:30 - 16:00
Sb 7:30 - 8:30

Parownica Karcher SG 4/4 Zabrze

Wynajem
1 doba 80zł / doba
2 doby wzwyż 70zł / doba
weekend
od sb. 8:00 do pn. 8:00 – 120zł
Kaucja zwrotna 500zł


Wyposażenie

Zdzieracz do usuwania tapet doskonale usuwa tapety, oraz pozostałości kleju, wykorzystując działanie pary. Dysza do czyszczenia okien, 2 rury, dysza podłogowa, dysza power, dysza punktowa, ssawka podłogowa, szczotka okrągła duża, wąż parowy z pistoletem
W ofercie posiadamy również w sprzedaży wszystkie potrzebne ściereczki, oraz końcówki szczotki

Postaw na duże ciśnienie szybko usuwające brud
Para wodna wyrzucana pod dużym ciśnieniem skutecznie usuwa brud. Dlatego wybierz model o większym ciśnieniu, dzięki czemu parownica będzie pracować skuteczniej i wydajniej.

Wybierz parownicę o większej mocy do skutecznego usuwania zanieczyszczeń

Chcesz aby Twoja parownica pracowała skutecznie i wydajnie? Wybierz model o dużej mocy. W tej parownicy wynosi ona 2300 W, dzięki czemu gwarantuje komfortowe użytkowanie.

Rzadziej uzupełniaj wodę dzięki dużej pojemności zbiornika

Aby podczas pracy rzadziej uzupełniać wodę wybierz model z pojemnym zbiornikiem. W tej parownicy zbiornik na wodę ma pojemność aż 4 l.

Skutecznie usuwaj zabrudzenia w każdym zakamarku

Jak skutecznie usuwać zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach? Najlepiej z wykorzystaniem dyszy punktowej, idealnej do usuwania zabrudzeń znajdujących się w szczelinach, rogach i krawędziach.

Zwiększ skuteczność czyszczenia dzięki dyszy power

W wyposażeniu parownicy znajdziesz dyszę power. Łatwo dociera ona do wszystkich kątów, szczelin i narożników. Zwiększa skuteczność usuwania brudu.

Zapewnij sobie czystość w mieszkaniu dzięki dyszy podłogowej

Do czyszczenia podłóg wykorzystaj dołączoną dyszę podłogową. Dzięki niej szybko i skutecznie usuniesz brud z wodoodpornych powierzchni.